Šventinis sveikinimas
Kalėdinės šventės – namų, jaukumo, artimųjų buvimo kartu laikotarpis, kai daug svajojame ir labiau atsipalaiduojame, pamiršdami sunkumus. Prisimename sėkmes, įgyvendintus tikslus ir mintyse jau keliame naujus…
Mieli Kauno marių regioninio parko lankytojai, gyventojai, draugai, bičiuliai, kolegos, bendraminčiai – sveikiname Jus su didžiosiomis metų šventėmis!
Pernai siuntėme Jums miegapeliško jaukumo, džiaugsmo, malonių netikėtumų, gerų darbų gamtai. Šiemet linkime gyvatiškos išminties, lankstumo ir pusiausvyros bei, tradiciškai,- meilės gamtai. Nes SAUgoma ir TAU.
Šiltų, gražių ir jaukių švenčių!
Kauno marių regioninio parko kolektyvas