Liepą stovyklaujam!
Liepos vidurys Kauno marių regioniniame parke prasidėjo ypatingai – čia vyksta vaikų vasaros stovykla „Nė dienos be gamtos 2025“. Kiekvieną dieną gamtos mokykloje vaikai leidžia laiką ne tik linksmai, bet ir prasmingai. Susipažįstame su saugomų teritorijų svarba, tyrinėjame vietos augalus, gyvūnus ir kraštovaizdį. Edukacinių užsiėmimų metu mokomės atpažinti paukščius, sekti gyvūnų pėdsakus ir suprasti gamtos dėsnius.
Stovyklos veiklos yra aktyvios, kūrybiškos ir skatina meilę aplinkai. Piešiame, žaidžiame, kuriame iš gamtinių medžiagų ir dalyvaujame orientacinėse varžybose. Nors kiekviena diena kitokia, visas jas vienija vienas tikslas – stiprinti ryšį su gamta. Vaikai mokosi, kaip elgtis atsakingai miške, kodėl svarbu tausoti gamtinius išteklius ir ką reiškia būti draugišku aplinkai. Stovyklos metu kuriame nepamirštamus prisiminimus, naujas draugystes ir atrandame gamtos pasaulį iš naujo.
Kauno marių regioninio parko grupės archyvo nuotrauka