Renginio ,,Pelėdų naktis” įspūdžiai
Dėkojame visiems Pelėdų naktis dalyviams, kad nepasididžiavote ir atvykote. Pelėdos gal ir nebuvo labai patenkintos mūsų vizitacija miške, bet mes likome sužavėti publikos įsitraukimu, žingeidumu ir ištverme. Ypatingai didvyriai tie vaikai, kurie įveikė visą trasą!
Dėkojame Gintarė Grašytė už jos atsidavimą tyrinėjant pelėdas ir rūpinantis jų apsauga. Taip pat renginio partneriui Kauno inžinerijos kolegija už suteiktą prieglobstį po savo stogu, kur mūsų tilpo geras pusšimtis!








