Kauno marių regioninis parkas
Ar žinai, kas yra Camino Lituano?
FACEBOOK
2024-05-03
Ar žinai, kas yra Camino Lituano?
Ispaniškąjį piligrimų kelią Camino de Santiago girdėjo daugelis, o ar žinai, kas yra Camino Lituano? Galbūt eidamas🥾 pastebėjai informacines geltonas rodykles ar medį, paženklintą geltona kriaukle? O gal matei dulkėtu vieškeliu pėdinantį vienišių 😀 ar draugų grupelę, žygiuojančius su didele kuprine ant pečių🎒? Tai piligrimai, o Camino Lituano – lietuviškasis garsiojo Camino de Santiago kelias Lietuvoje besitęsiantis nuo Žagarės iki Seinų. Pagrindinį maršrutą sudaro 21 etapas, kiekviename iš jų yra poilsiui skirtos stotelės.

Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla yra viena iš stotelių, teikiančių piligrimams ir žygeiviams pažintines ekskursijas, edukacines paslaugas bei laikiną apgyvendinimą Gamtos mokykloje. Daugiau informacijos apie gamtos mokyklos veiklas čia. Kontaktai pasiteiravimui: el. p. marta.sumauskaite@saugoma.lt, tel. nr. +370 373 83071
Gero kelio! / Buen Camino!

Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.