Kauno marių regioninis parkas
Gamtos mokykla kviečia į dieninę vasaros stovyklą „5 nuotykių dienos gamtoje su parko reindžeriais”
FACEBOOK
2020-06-12
Gamtos mokykla kviečia į dieninę vasaros stovyklą „5 nuotykių dienos gamtoje su parko reindžeriais”
Dar neprikaupei vasariškų įspūdžių ir nepatyrei smagių nuotykių, apie kuriuos pasakosi iki vėlyvo rudens?Kviečiame užsukti į svečius pas Kauno marių regioninio parko reindžerius. Susiruošk kuprinę, į kurią svarbiausia įsimesti gertuvę vandeniui ir kažką užkąsti, nes visas 5 dienas keliausime po nuostabiąją Kauno marių regioninio parko gamtą! Ką veiksime? Susipažinsime, papasakosime, ką veikia gamtos reindžeriai ir kas yra saugomos teritorijos. Pažinsime Kauno marių regioninio parko vertybes šmirinėdami po lankytojų centro ekspoziciją ir keliaudami gamtos takais.

Apšilę kojas Gamtos mokykloje žygiuosime ieškoti nuotykių į gamtą. O ten – pats geriausias pasaulyje “restoranas” po atviru dangumi. Pietumis pasirūpinsime mes. Svarbu, kad tinkamai apsirengtum: kasdien pasitikrink orų prognozę – gali prireikti apsaugos nuo lietaus, kepurės nuo saulės, "stebuklingų dulkių" nuo uodų ar erkių. Į lauką neisime tik esant labai blogoms oro sąlygoms, nes varlių lietus reindžerių negąsdina.


KADA?
Jaunųjų gamtos riterių lauksime liepos 13-17 dienomis. Į nuotykių gamtoje sūkurį nersime kasdien  9-17 val.

Dalyvių amžius: 8-12 m. Jei esi labai motyvuotas ir pasiryžęs įveikti kilometrus iššūkių, tačiau trukdo amžiaus cenzas – parašyk mums, derinsime.

KUR? Visi nuotykiai prasidės Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykloje – Lankytojų centre, Vaišvydavoje. Adresas: Miškininkų g.2, Kauno r.

Stovykloje tavęs laukia:
 • Draugiškai nusiteikę parko reindžeriai
 • Nauji draugai – nauji įspūdžiai
 • Edukacijos ir pažintis su parko vertybėmis
 • Kasdien po žygį gamtos takais batuoti, basomis ar bridomis
 • Išlikimo gamtoje pamokos
 • Laužas ir žaidimai
 • Fosilijų medžioklė
 • Paslaptingieji personažai
 • Maudynės miške ir vandeny
 • Pietūs gamtoje
 • Įšventinimas į gamtos riterius!
KĄ VEIKSIME? Patyrę vadovai visas 5 dienas ves jus dar nepažintais ar geriau žinomais gamtos takais: keliausime „džiunglėmis“ į pelkę, kopsime į piliakalnį, brisime pakrante medžiodami fosilijas, žygiuosime į gražiausias parko vietas, semsimės galių iš stebuklingo šaltinio, ieškosime „meškos“, naršysime po interaktyvią ekspoziciją, pešime plunksnas protmūšiuose, kursime laužą ir gerą nuotaiką. O kur dar maudynės miške ir vandeny!

Stovyklos pabaigoje kiekvieno, įveikusio visų dienų iššūkius, laukia įšventinimas į gamtos riterius ir ypatinga reindžerių dovana, kuri sukels tikrą įspūdžių bangą. Kokia ji – neišduosime, tebūnie tai staigmena! Galime tik pasufleruoti – pasijusime kaip Karibų... t.y. Kauno marių piratai ;)

KAS? Stovyklai vadovaus Kauno marių regioninio parko specialistai, tad turėsite puikią progą iš arti pamatyti, pačiupinėti ir pabendrauti su tikrais parko reindžeriais, sužinoti, ką jie veikia, kuo džiaugiasi, dėl ko pyksta, o svarbiausia – tai jie žino slapčiausias parko vietas: kur gyvena barsukai, kur valgyklas įsirengę geniai ir voverės, kur daugiausia nykštukų, kur gražiausi „selfiai“ gaunasi, kur įdomiausi takai, kur geriausia įsimylėti, ant kurio kelmo skaniausia sušlamšti sumuštinį...

Kaina: 100 eur.

Į kainą įskaičiuotos edukacijos ir atrakcijos, visa reikalinga įranga, pietūs gamtoje.

KĄ TURĖTI?
 •  Apsaugos priemonių nuo saulės, lietaus, erkių ir vabzdžių.
 •  Patogią kuprinę žygiams, kurioje tilptų gertuvė vandeniui ir kitos būtiniausios priemonės.
 •  Atšvaitinę liemenę arba ryškius drabužius.
 •  Aprangą pagal orus, patogius batus!
 •  Maudymosi aprangą ir rankšluostį.
 •  Smulkių pinigų viešojo transporto bilietui (max 3 važiavimams)

SVARBU. Įvertinkite savo fizines galimybes, nes didžiąją dalį laiko leisime gamtoje, daug keliausime pėsčiomis įvairiomis trasomis, tad kantrybei turėtumėte numatyti vietos kuprinėje 😉 

Dalyvių skaičius ribotas – 20–25 asmenys. Stovyklą įvyks tik susirinkus bent 10 dalyvių.

Registracija iki liepos 7 d. užpildant formą internetu. 

Bus pasirašoma sutartis. Sutarties pavyzdį susipažinti gausite užsiregistravę.

Kilo klausimų? Teiraukis: info@kaunomarios.lt, tel.  (8-37) 383 071, mob. tel. 8 686 12703 (Nijolė), 869315330 (Evaldas), 860193281 (Ramunė)
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.