Kauno marių regioninis parkas
Kauno marių regioninio parko direkcijos sveikinimas
FACEBOOK
2018-12-21
Kauno marių regioninio parko direkcijos sveikinimas
Visus Kauno marių regioninio parko lankytojus ir bičiulius sveikiname artėjančių švenčių proga. Dėkojame, kad buvote ir esate kartu su mumis ir padedate mums globoti, saugoti ir prižiūrėti gražiausias Lietuvos saugomas teritorijas. Linkime trijų svarbiausių dalykų, be kurių, mūsų manymu, negali apsieiti nė vienas nuotykių gamtoje ieškotojas. Tai svarbiausios tikro keliautojo poreikių piramidės vertybės, kurias surašėme į savo netradicinės Kalėdų eglutės "šakas" - lentas. Šias lentas, tik jau su Jūsų pageidaujamu užrašu, visus metus siūlėme įsigyti, siekdami atnaujinti gražiausią Lietuvoje - Arlaviškių Kadagių slėnio taką. Suskaičiavome, kad takui per metus padovanojote lygiai 100 naujų lentų! Tai dovana ne tik takui, jo lankytojams, bet ir Lietuvai nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio proga.

Tegul 2019-aisiais metais Jus lydi stipri sveikata, ištikimi draugai ir... patogūs batai, kad ir kokiais pažintiniais takais bekeliautumėte. Jaukių šv. Kalėdų ir žvėriškai smagių Naujųjų metų!

Visada pasiryžęs užkrėsti gera nuotaika -
Kauno marių regioninio parko direkcijos kolektyvas
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.