Kauno marių regioninis parkas
Kviečiame aplankyti Kauno marių regioninio parko lankytojų centrą
FACEBOOK
2023-03-27
Kviečiame aplankyti Kauno marių regioninio parko lankytojų centrą
Nusikelkite daugiau nei 60 metų į praeitį ir išvyskite nematytą Nemuno kraštovaizdį, susipažinkite, kaip atsirado Kauno marios, kur pradingo senieji kaimai, taip pat išgirskite senolių istorijas ir legendas, atraskite aukščiausią Kauno marių atodangą, seniausią medį, rečiausią augalą ar spalvingiausią paukštį. Sužinokite, kodėl marių akys žalios, kas yra "dugniečiai", ką pakrikštijo Nemunas ir marios nuglostė.

Prie lankytojų centro jums neleis nuobodžiauti šmaikščios miegapelės, turėsite įminti kokio paukščio kiaušiniai slepiasi neįprasto dydžio lizde, taip pat edukaciniame stende susipažinsite su draugišku lankytoju, galėsite palyginti sparnų dydį su mūsų didžiausiais Lietuvos paukščiais, o jei norėsite pamiklinti kojas visai čia pat Dubravos arboretumas vietinių ir introdukuotų medžių dendrologinė kolekcija, kurioje sukaupta virš 2000 sumedėjusių augalų rūšių.

Lankytojų centre taip pat galite gauti Saugomų teritorijų PASĄ ir užsidėti saugomos teritorijos antspaudą, kurį slepia miegapelės savo inkile.

Tai galite padaryti savarankiškai arba su direkcijos specialistu, rekomenduojame planuoti savo vizitą ir pranešti apie savo apsilankymą likus bent 3-5 dienoms iki atvykimo.

Lankydamiesi neužmirškite įsigyti savanoriško lankytojo bilieto, iš kurio surinktų lėšų būtų išsaugotos svarbiausios gamtos ir kultūros paveldo vertybės, nykstančios augalų ir gyvūnų rūšys, o Jūsų poilsis gamtoje būtų malonus ir turiningas.

Mus galite rasti šiuo adresu: Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj.
Daugiau informacijos paspaudus nuorodą: https://www.kaunomarios.lt/lankytoju-centras,p42

 


Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.