Kauno marių regioninis parkas
Kviečiame į edukacines programas Kauno marių regioniniame parke
FACEBOOK
2024-03-05
Kviečiame į edukacines programas Kauno marių regioniniame parke
Kartu su grįžtančiais paukščiais pavasaris atkeliauja į Kauno marių regioninį parką. Bunda vabzdžiai, varlės lenda iš savo slėptuvių, ima žydėti lazdynai, žalčialunkiai, po truputį grįžta ir lankytojai į edukacines programas.
Šiais metais atnaujinome 12 edukacinių programų ir siūlome 2 naujas programas - "Elnias devyniaragis - šviesos nešėjas", "Atrask saugomą Kauno marių gamtą iš arti" - edukacinė programa intelekto negalią turintiems asmenims. Kviečiame į edukacines programas ne tik vaikus, bet ir suaugusius :) Niekada nevėlu papildyti žinių bagažą ir išmokti kažką naujo, pvz.: kas gyvena Kauno marių atodangose, ką slepia "žalios marių akys", kokie retieji augalai auga Arlaviškių Kadagių slėnyje. Visus atsakymus sužinosite ir gamtos paslaptis atskleisite apsilankę Kauno marių regioniniame parke. Edukacinių programų temos ir įkainiai čia. Dėl edukacinių programų skambinkite tel. +370 373 83071.Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.