Kauno marių regioninis parkas
Kviečiame į Geografijos naktį
FACEBOOK
2024-04-04
Kviečiame į Geografijos naktį
Filmas, sumušęs rekordus kaip daugiausiai žiūrovų pritraukęs dokumentinis filmas Lietuvos istorijoje, filmas, keliavęs nuo Amsterdamo iki Sidnėjaus. Filmas, nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje...

„Sengirė“ – vieta, kurioje ištirpsta laiko ribos. „Tai poetiškas, netipiškas filmas apie gamtą, kviečiantis žiūrovus į kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Čia nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos“ – taip savo filmą apibūdina Mindaugas Survila.

Balandžio 12 d., 18.00 val. kviečiame paminėti geografijos naktį Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykloje, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj.

Preliminari renginio programa:
  • Trumpas pranešimas apie „Geografijos nakties“ iniciatyvą;
  • Filmo „Sengirė“ peržiūra;
  • Susipažinimas su Kauno marių regioninio parko lankytojų centro ekspozicija;
  • Diskusija prie arbatos puodelio.
Registracija į renginį paspaudus nuorodą čia
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.