Kauno marių regioninis parkas
Kviečiame į talką Palemone
FACEBOOK
2022-04-25
Kviečiame į talką Palemone
„Jau šalnos baigiasi. Žydės alyvos…/ Lakštingala negali nečiulbėti.“

Taip rašė poetė Salomėja Nėris, kurios muziejų aplankyti galite Palemone. Gal dar neteko apsilankyti – užsukite. O kas norite vienu šūviu du zuikiu nušauti – kviečiame gegužės 14 d. šeštadienį praleisti ne tik poetiškai, bet ir prasmingai – sudalyvaujant talkoje, kuri vyks šalia S. Nėries muziejaus.
Tam, kad Palemone sužydėtų visos gėlės, o ne šiukšlės,  padėkime gamtai apsivalyti jos žalią sielą!
Gegužės 14 d. 10 val. susitikime Lakštingalų slėnio aikštelėje (prie aukuro) ir kartu pasidarbuokime iš peties. Kas galite, atsineškite darbo pirštines, šiukšlių maišų parūpinsime. Po talkos dalinsimės įspūdžiais ir vaišėmis, pabendrausime ir pakalbėsime apie vizijas ir eurovizijas. 

Labai lauksime palemoniečių! Tegul lakštingalos sugrįžta į švarius namus ir savo trelėm džiugina visus! (na, ne Nėris, bet tebūnie įkvepia)

Planuojančius dalyvauti talkoje Palemone, prašytume pranešti nurodytais kontaktais, kad galėtume pasiplanuoti reikalingų priemonių kiekį:

info@kaunomarios.lt

Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.