Kauno marių regioninis parkas
Lankytojų bilietas
FACEBOOK
2024-06-17
Lankytojų bilietas
Džiaugiamės sulaukdami jūsų saugomose teritorijose. Tikimės, kad mūsų sukurta infrastruktūra – apžvalgos bokštai, pažintiniai takai, informaciniai stendai, atokvėpio vietos padeda jums geriau pažinti gamtą, atrasti nuostabiausius jos lobius.

Tam, kad visuomet galėtume šią infrastruktūrą prižiūrėti ir parengti jums naudotis, ne paslaptis, – reikia lėšų. Todėl tikimės, kad prisidėsite įsigydami lankytojo bilietą.

1 eurą – kainuoja vienkartinis lankytojo bilietas lankyti vieną saugomą teritoriją bilieto įsigijimo dieną.

5 eurus – kainuoja lankytojo bilietas, galiojantis vienoje saugomoje teritorijoje 30 dienų nuo jo įsigijimo dienos.

25 eurus – kainuoja metinis lankytojo bilietas, kuris galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos visose saugomose teritorijose, asmeniui arba šeimai, kurią sudaro 2 ar daugiau asmenų ir ne mažiau kaip vienas iš jų yra vaikas iki 18 metų.

Lankytojo bilietą galite įsigyti regioninių parkų lankytojų centruose, aplinkosauginių, švietėjiškų renginių vietose, poilsiavietėse, stovyklavietėse, prie pažintinių takų, trasų.

Lankytojo bilietą galima įsigyti ir „Perlo“ terminaluose, „Bilietai.lt" internetinėje platinimo sistemoje, „Bilietai.lt" kasose, tiesa, reikės mokėti administravimo mokestį.

Patogiausia bilietą pirkti trumpąja žinute (SMS), tereikia į žinutės laukelį suvesti KMRP ir siųsti numeriu 1860. Jo kaina - 1,35 EUR (lankytojo bilietas 1 EUR ir 0,35 EUR aptarnavimo mokestis). 

Ačiū, kad remiate saugomas teritorijas. 
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.