Kauno marių regioninis parkas
„Misija: švari vasara” tęsiasi ir šįmet
FACEBOOK
2022-06-07
„Misija: švari vasara” tęsiasi ir šįmet
Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ kviečia jungtis prie vasaros iššūkio „Misija: švari vasara ‘22“, tapti misijos ambasadoriais ir leistis į žygius po 30-metį švenčiančius Lietuvos regioninius parkus!  

„Misija: švari vasara ‘22“ tikslas – ugdyti atsakingesnius ir tvaresnius visuomenės vasarojimo įpročius.

Kviečiame prisijungti prie „Misija: švari vasara ‘22“ iššūkio „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“, dalyvaujant NEMOKAMUOSE renginiuose 10-tyje Lietuvos regioninių parkų, kurių sąrašą su datomis bei registracijos formomis rasite žemiau!

Renginių metu kviesime dalyvius žygiuoti kartu su organizatorių komanda, grožėtis vasarėjančiais parko takais bei nelikti abejingais pakeliui randamoms šiukšlėms, po žygio apsilankyti „Žaliojo taško“ edukacijų palapinėje, kurioje dalyvių lauks populiariausi stalo ir lauko žaidimai, pagaminti iš antrinių žaliavų, žinių išbandymas rūšiavimo turnyruose, atliekų perdirbimo ekspozicija, fotosesija ir jėgų išbandymas matuojantis „atostogų atliekų“ kuprinę, bei edukacija, supažindinanti su regioniniu parku!

Aktyviausių dalyvių laukia prizai už įveiktus žingsniavimo ir gamtos išlaisvinimo nuo šiukšlių iššūkius bei „Commune DIY“ pagaminti medaliai už geriausius rezultatus!  

Taip pat kviečiame jungtis prie misijos savarankiškai – parsisiunčiant vaikščiojimo programėlę #walk15, prisijungiant prie MISIJA: ŠVARI VASARA‘22 iššūkio ir pasirenkant už kokį regioninį parką žingsniuosite. Visą vasarą, kad ir kur atostogautumėte – „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“ atsakingai, o įamžintomis atsakingo poilsiavimo akimirkomis dalinkitės „Facebook“ grupėje Misija: švari vasara'22 ir laimėkite tvarių bei vertingų prizų!

Taigi, kviečiame prisijungti prie „Facebook“ grupės Misija: švari vasara'22, kur visa informacija apie iniciatyvą ir renginius pasirodo anksčiausiai! Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

 
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.