Kauno marių regioninis parkas
Naujieji parko savanoriai kimba į darbus
FACEBOOK
2018-04-25
Naujieji parko savanoriai kimba į darbus
Kauno marių regioninio parko direkcijoje nuo balandžio pradžios darbuojasi naujieji savanoriai: Antonio iš Ispanijos  pagal Erasmus plius programą ir Egidijus iš Lietuvos pagal Jaunimo garantijų iniciatyvos projektą „Atrask save“. Savanoriai jau apšilo kojas ir įsitraukė į parko direkcijos veiklas. Jie padeda vykdyti aplinkos tvarkymo talkas, dalyvauja vaikų edukacinėse programose, bendrauja su Jaunųjų gamtos reindžerių būrelio dalyviais, fotografuoja kraštovaizdį, gamtą, skaičiuoja lankytojus pažintiniuose takuose, kartu su parko darbuotojais tvarko ir prižiūri parko infrastruktūrą.Prie jų prisijungia ir praktiką parke atliekanti Kolpingo kolegijos studentė Greta, kuriai ši savaitė jau paskutinė. Greta ne tik padėjo naujai pažymėti pėsčiųjų trasas ir takus, bet ir ne vieną vinį atnaujinant tako lentas Arlaviškių pažintiniame take įkalė. 

Ieškome savanorių padirbėti Lankytojų centre vasarą
Jeigu nori ir tu prisidėti prasmingais darbais gražinant mūsų kraštą, turi idėjų, kurios kaip skruzdėlės kirba galvoje ir veržiasi būti įgyvendintos, o gal bent vieną  vasaros šeštadienį nori išbandyti gido darbą Lankytojų centre - susisiek su mumis: tavo rankos ir idėjos mums tikrai reikalingos!
Rašyk info@kaunomarios.lt arba skambink 8-37-383071
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.