Kauno marių regioninis parkas
Mūsų regiono naujienos
FACEBOOK
Naujienos
2021-11-18
Šikšnosparniams apsaugoti – grotos
Atsidurti už grotų – linkėjimas, kuris gali ir pradžiuginti. To ilgai linkėjome Kauno fortų šikšnosparniams. Pagaliau, pavyko patupdyti juos už grotų!
2021-10-20
Paukščių salos „apsikirpo“
Kaip ir kasmet, rudens pradžioje ateina metas pasirūpinti per sezoną gerokai suvešėjusiomis ypatingų gamtinių buveinių „šukuosenomis“. Keletą dienų iš Paukščių salų sklido pjovimo priemonių garsai. Ir visa tai tam, kad būtų palaikoma tinkama buveinė sparnuočiams.
2021-10-12
Palemono pievos pasiilgo karvučių
Turime dar išlikusią natūralią ir labai vertingą pievą Palemone, kurią taip pat būtina reguliariai šienauti. Čia vis dar aptinkami tokie reti augalai kaip mėlynasis gencijonas ir lietuviškomis orchidėjomis vadinami gegužraibinių šeimos atstovai.
2021-09-29
Žaliąsias atliekas privaloma kompostuoti, bet ne miške!
Saugomos teritorijos nėra daržas, kur galima atsikratyti žaliųjų atliekų. Nebedarykime gėdos sau ir kitiems: kompostuokime žaliąsias atliekas savo valdose arba pristatykime sutvarkyti į žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles.
2021-09-24
Pasirūpinta Rumšiškių ąžuolų ganyklos medžiais senoliais
Geriausia dovana mums yra dėmesys saugomų teritorijų vertybėms. Be to, kad šįmet pavyko gauti finansavimą Kadagių slėnio tako tvarkymui, dar pasistengėme, kad gyvenimas palengvėtų ir pailgėtų dar 41 „senoliui“.  
2021-09-23
Rengiama Kauno marių regioninio parko ir jo zonų bei buferinės apsaugos zonos ribų plano ir Kauno marių regioninio parko tvarkymo plano korektūra
Rengiama Kauno marių regioninio parko ir jo zonų bei buferinės apsaugos zonos ribų plano ir Kauno marių regioninio parko tvarkymo plano korektūra
2021-09-21
Bus tvarkomas Arlaviškių botaninio draustinio pažintinis takas
Kauno marių regioninio parko direkcija finišuoja su viešojo pirkimo procedūromis ir netrukus bus pasirašyta rangos darbų sutartis, kurios tikslas – ilgai laukto Arlaviškių botaninio draustinio pažintinio tako tvarkymas.
2021-09-21
Stebimas ir vertinamas Kauno marių  vandens ,,žydėjimas“
2021 m. rugpjūčio 9 d. Gamtos tyrimų centro mokslininkai kartu su Kauno marių regiono parko darbuotojais rinko vandens mėginius ,,žydinčio“ vandens stebėsenai Kauno mariose.
2021-09-19
Kauno marių vandens kokybės tyrimai – mokslininkų akiratyje
Klaipėdos Universiteto Jūrinių tyrimų instituto mokslininkai vykdė vandens kokybės tyrimus Kauno mariose.
2021-09-14
Užderėjo talkų: pakrantėse šiukšlių keliasdešimčia maišų bus mažiau
Praėjusią savaitę sulaukėme savanoriškos iniciatyvos pagražinti Kauno marių pakrantes ir miškus.
2021-09-13
Dubravos rezervatinėje apyrubėje rinkti spanguoles draudžiama
Primename, kad kibirais nešti spanguoles iš saugomos Dubravos rezervatinės apyrubės pelkės yra ne tik nemandagus elgesys, bet ir nusižengimas.
2021-09-12
Lankytojų centre bus reikalingas galimybių pasas
Nuo 2021 rugsėjo 13 dienos asmenis, vyresnius nei 16 metų, lankytojų centre bei direkcijoje aptarnausime tik pateikus galimybių pasą.
2021-09-10
Drugelis, kuris "suka" lizdus
Šią vasarą Kauno marių regioninio parko direkcija vykdė baltamargės šakytės (Euphydryas maturna) monitoringą. Tai nykstanti drugių rūšis visos Europos mastu.
2021-09-08
Pažintiniame renginyje apie šikšnosparnius svečiuosis ir gamtininkas Marius Čepulis
Penktą kartą vyksianti „Šikšnosparnių naktis“ rugsėjo 16 d. vakare kviečia pasutemauti į IV fortą – vieną svarbiausių šikšnosparnių žiemaviečių ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.
2021-08-31
Aplinkosaugininkai susitiko aptarti bendradarbiavimo klausimų
Kauno marių regioninio parko direkcijoje suorganizuotas aplinkosaugos specialistų susitikimas, kurio metu buvo aptartos būsimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo formos ir kryptys.
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., LT-53106 Kauno r., tel. (8-37) 383 071, el. p. info@kaunomarios.lt
Duomenys apie Kauno marių regioninio parko direkciją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 193371328.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.