Kauno marių regioninis parkas
Mūsų regiono naujienos
FACEBOOK
Naujienos
2021-09-19
Kauno marių vandens kokybės tyrimai – mokslininkų akiratyje
Klaipėdos Universiteto Jūrinių tyrimų instituto mokslininkai vykdė vandens kokybės tyrimus Kauno mariose.
2021-09-14
Užderėjo talkų: pakrantėse šiukšlių keliasdešimčia maišų bus mažiau
Praėjusią savaitę sulaukėme savanoriškos iniciatyvos pagražinti Kauno marių pakrantes ir miškus.
2021-09-13
Dubravos rezervatinėje apyrubėje rinkti spanguoles draudžiama
Primename, kad kibirais nešti spanguoles iš saugomos Dubravos rezervatinės apyrubės pelkės yra ne tik nemandagus elgesys, bet ir nusižengimas.
2021-09-12
Lankytojų centre bus reikalingas galimybių pasas
Nuo 2021 rugsėjo 13 dienos asmenis, vyresnius nei 16 metų, lankytojų centre bei direkcijoje aptarnausime tik pateikus galimybių pasą.
2021-09-10
Drugelis, kuris "suka" lizdus
Šią vasarą Kauno marių regioninio parko direkcija vykdė baltamargės šakytės (Euphydryas maturna) monitoringą. Tai nykstanti drugių rūšis visos Europos mastu.
2021-09-08
Pažintiniame renginyje apie šikšnosparnius svečiuosis ir gamtininkas Marius Čepulis
Penktą kartą vyksianti „Šikšnosparnių naktis“ rugsėjo 16 d. vakare kviečia pasutemauti į IV fortą – vieną svarbiausių šikšnosparnių žiemaviečių ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.
2021-08-31
Aplinkosaugininkai susitiko aptarti bendradarbiavimo klausimų
Kauno marių regioninio parko direkcijoje suorganizuotas aplinkosaugos specialistų susitikimas, kurio metu buvo aptartos būsimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo formos ir kryptys.
2021-08-26
J. Lukšės piešiniuose įamžinti istoriniai medžiai
Kauno marių regioninio parko lankytojų centre iki rugsėjo 20 d. eksponuojama architekto Jono Lukšės piešinių paroda „Kauno medžiai – gamtos paminklai, istorijos įvykių liudytojai“.
2021-08-24
Suplanuoti paskutiniai reguliarūs reisai į Kadagių slėnį
Šią vasarą dar turite vieną vienintelę progą nuplaukti legendiniu laivu "Nemunas" į legendinį Kadagių slėnį ir pasivaikščioti šioje ypatingoje vietoje lydimi Kauno marių regioninio parko direkcijos specialisto.
2021-08-20
Biologinės įvairovės išsaugojimu domėjosi Seimo narys
Susipažinti su biologinės įvairovės išsaugojimu į Kauno marių regioninio parko direkciją ir jai priskirtą Dubravos rezervatinę apyrubę atvyko LR Seimo narys Kasparas Adomaitis.
2021-07-30
Stovykla "6 dienos gamtoje su parko reindžeriais" padėjo "įjungti" ryšį su gamta
Liepos pabaigoje Kauno marių regioninio parko gamtos mokykloje nuo ryto iki vakaro sukosi būrys stovyklautojų. 9-15 metų amžiaus dalyvius čia subūrė aktyvaus pažinimo stovykla „6 dienos gamtoje su parko reindžeriais“.
2021-07-01
SUTEIKTAS PARKO PRODUKTO ŽENKLAS
Kiekviena saugoma teritorija turi savo produkto ženklą, kurį speciali ženklo komisija suteikia išskirtiniams tos vietovės produktams ir paslaugoms. Džiugu, kad Kauno marių regioninio parko produkto ženklas suteiktas legendinio Kauno marių kapitono Rimanto Mažuknos teikiamoms paslaugoms.
2021-06-14
Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla kviečia į dienos stovyklą
Dienos stovykla kviečia užsukti į svečius pas Kauno marių regioninio parko reindžerius. Susiruošk kuprinę, į kurią svarbiausia įsimesti gertuvę vandeniui, kepurę nuo saulės ar apsiaustą nuo lietaus, nes visas 6 dienas keliausime po nuostabiąją Kauno marių regioninio parko gamtą!
2021-06-10
Dalyvaujantiems akcijoje "Misija – švari vasara" – specialūs maišeliai
Misija – švari vasara! Švarinkime saugomas teritorijas, aplink mus esančius gamtos kampelius - ežerų, upių pakrantes, miškus, pažintinius takus...
2021-06-08
Saugomų teritorijų lankytojų pasas sugrįžta ir šią vasarą
Kviečiame šią vasarą ir vėl keliauti po saugomas teritorijas – nacionalinius ir regioninius parkus. O keliaujant pasiimti Saugomų teritorijų PASĄ ir kiekviename parke užsidėti antspaudą, kad čia buvai. Tie, kas per vasarą apkeliaus visus parkus, gaus prizą. 
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.