Kauno marių regioninis parkas
"Pelėdų naktis" vėl kviečia į žygį po miegantį mišką
FACEBOOK
2018-03-22
"Pelėdų naktis" vėl kviečia į žygį po miegantį mišką
Sėkmingai peržiemoję lendame lauk iš savo urvų ir kviečiame pasivaikščioti naktinio miško takais, pakvėpuoti eterinių kvapų prisodrintu pelkės oru ir pažinti paslaptingą pelėdų pasaulį. Balandžio 6 d. „Pelėdų naktis“ vėl užburs ieškančius gamtos magijos.

Žygis vyks 2018-04-06 d. (penktadienį), pradžia 18.00 val. 

Susitikimo vieta: Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., Kauno marių regioninio parko direkcija (Lankytojų centras). Į renginį rekomenduojama atvykti savo transportu. Neturintys transporto gali atvykti visuomeniniu transportu: iš Kauno į Vaišvydavą važiuoja 46 autobusas, 52 mikroautobusas. Sugrįžti į miestą po renginio galėsite susitarę su kitais renginio dalyviais. Planuojama žygio pabaiga – vidurnaktis. Maršruto ilgis – apie 10 km, todėl įvertinkite savo galimybes, ypač atsižvelkite į tai, jog žygis vyks tamsiu paros metu, gali tekti įveikti gamtines kliūtis, lipti, lenktis ir pan. Kiekvienas dalyvis atsakingas už savo sveikatą.

Žygio dalyvio mokestis 4 Eur. (suaugusiems).

Vaikai gali keliauti tik kartu su juos prižiūrinčiais suaugusiais.

BŪTINA pasirūpinti tinkama avalyne ir patogia, šilta apranga, nes pavasario naktys dar gali kandžiotis. REKOMENDUOJAME turėti žibintuvėlį, maisto sau ir draugui. Žygio poilsio pertraukos metu vaišinsime laukinių žolelių arbata, šildysimės prie laužo ir skanausime pelkės laumių pagamintų zefyrų. Tam, kad išvengtume atliekų, vienkartinių indų nenaudosime – turėkite puodelį arbatai. Taip pat reikėtų prigriebti gerą nuotaiką, tačiau gali dalyvauti ir surūgėliai – tamsoje vaikštinėjant po mišką veidų nesimatys, o po kelių numintų kilometrų „nuotaikometras“ pakils aukštyn!

Visa informacija ir klausimai el. paštu: e.makrickas@kaunomarios.lt

arba teiraukitės telefonu: 8-37 383071, mob. tel:. 869315330

Dalyvių skaičius ribotas. REGISTRACIJA užpildžius formą internete.

 
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.