Kauno marių regioninis parkas
Už lankytojų įsigytus bilietus surinktos lėšos grįžta į parko teritoriją
FACEBOOK
2021-01-12
Už lankytojų įsigytus bilietus surinktos lėšos grįžta į parko teritoriją
Kas lipdo besmegenius, o kas ataskaitas. Belipdydami praeitų metų veiklos ataskaitą pirmiausia susiskaičiavome resursus, be kurių mums nepavyktų nuveikti daugybės darbų. Juk besmegeniams nulipdyti reikia sniego, o teritorijai prižiūrėti – lėšų. Kadangi resursų iš „dangaus“ negauname pakankamai, džiaugiamės lankytojų indėliu. Neabejojame, kad suprantate mūsų džiaugsmą – jis panašus į tą, kuris dabar apėmęs visus, besimėgaujančius iškritusiu sniegu. Tad norime padėkoti Kauno marių regioninio parko bičiuliams, kurie lankydamiesi parke įsigyja lankytojų bilietą! 💚

Kaskart lankydamiesi parke ir įsigydami 1 ar 5 eur. vertės bilietą padėjote:

✅ Prižiūrėti ir tvarkyti parko lankytinas vietas, poilsiavietes, takus įsigyjant reikalingų priemonių (šiukšlių maišų, įrankių ir kt. ūkinių prekių); 🔧🪓🔨
✅ Keisti susidėvėjusią Arlaviškių botaninio draustinio (Kadagių slėnio) pažintinio tako dangą;
✅Įrengti ir atnaujinti keletą informacinių stendų.

✅ Taip pat dėkojame ir tiems lankytojams, kurie dalyvavo direkcijos specialistų vedamose edukacijose, ekskursijose. ‼️ Už jas surinkti pinigai taip pat buvo panaudoti parko teritorijos priežiūrai ir būtinoms paslaugoms apmokėti, o geriausiai rezultatas matyti Jiesios kraštovaizdžio draustinyje: čia „prikėlėme“ pažintinio tako infrastruktūrą ir nuotaiką. 

Šįmet jau kreipiame žvilgsnį ir resursus ne tik į tradicines, bet ir į naujas vietas, kurios pernai sulaukė daugiau nei įprastai lankytojų, tad reikalauja ir švelnių rankų darbo. Norite daugiau teigiamų pokyčių teritorijoje – prisidėkite prie jų įsigydami vienkartinį parko lankytojo bilietą, o visa kita padarysime mes.

Ačiū, kad padedate mums rūpintis mūsų ypatingomis saugomomis teritorijomis!

Daugiau apie lankytojo bilietą ir kaip jį įsigyti rasite čia.
Kauno mariųregioninis parkas
Kauno marių regioninis parkas
Biudžetinė įstaiga, Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija, Jono Biliūno g. 55, LT-29110 Anykščiai, el. p. aukstaitija@saugoma.lt, Kauno marių regioninio parko grupė, Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k., Kauno raj., tel. +370 373 83071.
Duomenys apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 306108968.
Visos teisės saugomos. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.