Lankytojų centras pasipuošė Kalėdoms!

Lankytojų centras pasipuošė Kalėdoms!

Lankytojų centre jau įsivyravo tikra Kalėdinė nuotaika. Papuošta eglutė, žiemiškos dekoracijos ir švelniai spindinčios švieselės primena, kad artėja gražiausios metų šventės. Šventiniai akcentai įnešė daugiau jaukumo ir šilumos, o erdvė tapo tarsi mažas žiemos pasveikinimas visiems, kurie čia užsuka.

Maloniai kviečiame apsilankyti Kauno marių regioninio parko lankytojų centre. Čia galėsite pasigėrėti šventiniu papuošimu, sužinoti naujausią informaciją apie mūsų maršrutus, žiemos metu atsiveriančius gamtos vaizdus ir rasti įkvėpimo žiemos išvykoms. Tai puiki proga ne tik atnaujinti žinias apie parką, bet ir pasimėgauti ramia šventine atmosfera.

Laukiame jūsų apsilankymo ir linkime jaukaus švenčių laukimo!