Padėka lankytojams

Padėka lankytojams
Kauno marių regioninio parko lankytojai 2025 m. įsigijo lankytojo bilietų už 1734 Eur.  
Dalis už lankytojų bilietus sukauptos sumos, t. y. 779 Eur buvo skirti Pakalniškių pažintiniame take suniokotų ištraukiamųjų rodyklių detalėms atnaujinti bei informacinių stendų Jiesios kraštovaizdžio draustinio pažintiniame take atnaujinimui. Kadangi Kauno marių regioninis parkas yra šalia antro pagal dydį Lietuvos miesto ir sulaukia didelio gamtos mylėtojų dėmesio, tai parke įrengta infrastruktūra turi “atlaikyti” įvairias lankytojų “nuotaikas”. Jūsų dėka pažintinių takų lankytojai vedami rodyklių nepasiklys ir galės susipažinti su vertybėmis.
Didelis ačiū už tai, kad remiate ir mylite saugomas teritorijas.
Lankytojų parama mums labai svarbi, nes už bilietus gauti pinigai grįžta į saugomas teritorijas prasmingais darbais. O rezultatas galiausiai džiugina pačius lankytojus, nes pamažu atnaujinami takai, informaciniai stendai, kita parko infrastruktūra. Taigi, kiekvienas, įsigijęs vos 1 eurą kainuojantį parko lankytojo bilietą prisideda prie lankytinų vietų priežiūros ir tvarkymo.
Dėkojame visiems sąmoningiems parko lankytojams, kurie prisideda prie saugomų teritorijų puoselėjimo.