Renginio ,,Švęskime upę! 2026″ įspūdžiai
Dalyvavome renginyje „Švęskime upę 2026“, kuriame lankytojams siūlėme edukacinę veiklą apie Kauno marių dugną.
Dalyviai sprendė mįsles ir taip bandė pažinti legendas bei istorijas, susijusias su užlietu Nemuno slėniu. Taip pat buvo galimybė išbandyti 3D akinius ir virtualiai pamatyti užlietą kraštovaizdį iš paukščio skrydžio.
Džiaugiamės visais šventės dalyviais, kurie įsitraukė ir smalsavo apie Kauno marių regiono paslaptis!







