Lietuvos etnografijos muziejaus įkūrimo 60-ties metų jubiliejus!
Rumšiškių miestelyje šiandien minima graži sukaktis. Lietuvos etnografijos muziejaus įkūrimo 60-ties metų jubiliejus!
Džiaugiamės galėję būti šios šventės dalimi ir nuoširdžiai sveikiname visą muziejaus bendruomenę. Kauno marių regioninio parko grupė didžiuojasi, kad jo teritorijoje puoselėjamas toks išskirtinis Lietuvos kultūros ir tradicijų židinys.
Ačiū už tai, kad saugote, puoselėjate ir gyvai perduodate mūsų paveldą – tegul ši veikla dar ilgai įkvepia kiekvieną čia apsilankantį!

